פרופיל החברה

פרופיל החברה
כיל היא יצרנית גלובלית של מוצרים מבוססי מינראלים ייחודיים שמספקת את צרכיה החיוניים של האנושות בעיקר בשווקי המזון, החקלאות, והחומרים המורכבים.
 
כיל מייצרת כשליש מהברום בעולם, היא יצרנית האשלג השישית בגודלה והיא הספקית המובילה של חומצה זרחתית נקייה. כיל היא יצרנית מובילה של דשנים מיוחדים, פוספטים מיוחדים ומעכבי בעירה. פעילות הייצור והכרייה של כיל הממוקמת בישראל, אירופה, אמריקה וסין, נתמכת על ידי הפצה ואספקה גלובלית.
 
המוצרים שכיל מייצרת בתחום החקלאות מסייעים להאכיל את אוכלוסיית העולם הגדלה; האשלג והפוספט שכיל כורה ומייצרת משמשים כמרכיבים בדשנים וכמרכיבים חיוניים בתעשיות התרופות ותוספי המזון. תוספי המזון שאנו מייצרים מאפשרים לאדם זמינות גבוהה יותר למזון מגוון ואיכותי יותר; המוצרים מבוססי ברום ופוספטים מסייעים ליצירת אנרגיה יעלה יותר וידידותית לסביבה, למניעת התפשטות של שריפות יער, ומאפשרים שימוש נרחב ובטוח במגוון מוצרים וחומרים.
 
כיל נהנית ממספר יתרונות ייחודיים, כולל פעילויות ייצור אנכית החל מחומרי הגלם ועד למוצרים מורכבים, כמו גם סינרגיות תפעוליות לייצור מוצריה הייחודיים; סל מוצרים מאוזן ומגוון לשווקים המתפתחים; נוכחות רחבה ברחבי העולם וקרבה לשווקים גדולים באזורים מתפתחים.
 
כיל פועלת במסגרת אסטרטגיית קיימות הכוללת מחויבות לשמירה על הסביבה, תמיכה בקהילות שמפעלינו פועלים בקרבן ומהן מגיעים עובדינו, ומחויבות לכלל העובדים, ללקוחות, לספקים ולכלל מחזיקי העניין של החברה.
 
כיל הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל-אביב ובניו-יורק (TASE and NYSE: ICL). החברה מעסיקה כיום כ- 13,000 עובדים ברחבי העולם. מכירות כיל בשנת 2015 הסתכמו בכ-5.4 מיליארד דולר.
 

 לחצו כאן לצפיה בפרופיל החברה:

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2015 

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2014

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2013

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2012

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2011

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2010

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2009

 

לחצו כאן לצפייה בפרופיל כיל לשנת 2008